Адвокат Брацило Роман Леонідович

Професійний підхід - зважене рішення.

Юридична консультація ОНЛАЙН

З багатьох питань можна отримати юридичну консультацію не зустрічаючись особисто з адвокатом.
Такі послуги практикують спеціалізовані ЗМІ - створюється спеціальна рубрика "Відповіді юриста" в якій надається юридична консультація з питань передплатників.
 
Зараз інтернет є практично у кожної людини, тому можна скористатися наданими їм можливостями, заощадити свій час і отримати ту ж саму юридичну консультацію, як якщо б Ви були на особистому прийомі у адвоката.
 
Порівняно із звичайною усною консультацією на прийомі у адвоката, юридична консультація онлайн має свої істотні переваги:
 
Вам не потрібно шукати у своєму місті адвоката, погоджувати дату і час зустрічі, відпрошуватися з роботи, витрачати час на проїзд до адвоката. При отриманні юридичної консультації онлайн, Ви, перебуваючи вдома або в кабінеті, заповнюєте форму заявки, вказуєте свою проблему і чекаєте відповідь, не відволікаючись від своїх повсякденних занять.
 
Результатом юридичної консультації онлайн буде письмова відповідь адвоката, при необхідності, з витягами з статей законів і з покроковим поясненням вашого питання.
 
Щоб отримати юридичну консультацію онлайн, Вам необхідно заповнити спеціальну форму на цій сторінці.
1. Вкажіть свої дані, як до Вас звертатися, ім'я, по батькові, прізвище.
2. Можете вказати свій номер телефону.
3. Обов'язково введіть адресу своєї електронної пошти, на нього буде відправлено відповідь.
4. Викладіть докладно, що Вас цікавить.
 
Заповнена заявка надходить на електронну пошту, до неї підключено СМС-інформування, тому можете бути впевнені, що Ваша заявка буде в найкоротший термін оброблена.
 
Ознайомившись з Вашою проблемою, готується юридична консультація.
 
На вказану Вами електронну адресу надходить лист з реквізитами оплати і повідомленням, що на Ваше питання підготовлено відповідь. Якщо Ви вказали номер телефону, то вам додатково зателефонують.
 
Ви сплачуєте вартість консультації, про оплату повідомляєте адвокату або на його контактний телефон або на електронну пошту (розділ контакти). Після оплати Вам висилається юридична консультація.
 
У разі виникнення додаткових запитань щодо отриманої консультації Ви завжди можете зателефонувати адвокату і проконсультуватися з ним по телефону.
 
Якщо Ваше питання знаходиться не в компетенції адвоката, Вас в найкоротші терміни буде про це проінформовано, оплачувати тоді нічого не треба.
 
Як правило юридичну консультацію ви отримаєте протягом кількох годин після відправлення заявки. Якщо Ви звернулися в вечірній або нічний час, тоді на наступний день.
 
Оплата приймається на карту ПриватБанку або електронними грошима WebMoney, QIWI.